Eğitim Programları


Bizim için, çocuklarımızın yaşlarının gerektirdiği doğru hedefleri belirleyip,bu hedefler üzerinden emin adımlarla yola başlamaktır.Çocuklar,öğrenerek,yaşayarak,deneyerek,yanılarak,düşerek ve kalkarak öğrenecekleri bir ortamda birey olma yolunda ilerler.

Her yaş çocuğunun,eğitimde temel olarak başlanması gereken beceriler vardır.Dil gelişimi,öz bakım becerisi en önemlisi sosyalleşmesi... Biz eğitim programımızda en temel aldığımız unsurdan biri olan sosyalleşerek ilerlemektir.

Çocuğun öğrenme becerisini kazandırmak için ve öz güven oluşumuna yardım etmek amaçlı dönem başında yenilenmiş müfredata uygun eğitim setleri ile çalışmalar yapıyoruz. Bu kitap çalışma önerilerine dikkat ederek yapacağımız çalışmalar,çocuğun gelişimine ve onlarla hoşça vakit geçirmemize yardımcı oluyor.

Bu çalışmalar doğrultusunda hayal etme, canlandırma gibi düşünsel becerilerin yanı sıra, hareket etme,oyun oynama gibi sosyal beceriler,boyama, resim yapma,yapıştırma ve kesme gibi el-göz koordinasyonu gerektiren becerileri de desteklenmek amaçlı becerileri de eğitim programımızda yer alıyor.

Bu çalışmaların sonunda çocuklarımızın başarılarını sözel veya fiziksel temas ile ödüllendiriyoruz.

Çünkü mutlu çocuklarımız ile başarıya ulaşabiliriz.

Sevgiyle Kalın…


© 2017 Bal Arısı Kids - Tüm hakları saklıdır.